info [at] agahi747.com 09363783079 پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶

    مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                                                                                                                                                                                لطفا تا قبل از اطمینان از صحت آگهی های ثبت شده در سایت از هرگونه پرداخت وجه خودداری فرمایید

ثبت آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747

سایت آگهی 747 پذیرای درج آگهی و ثبت نیازمندهای شما میباشد

دوربینهای مداربسته بهترین کیفیت، مناسب بودجه شما

دوربینهای مداربسته بهترین کیفیت، مناسب بودجه شما

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات امنیتی و حفاظتی
  • 128 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳

برای حفظ امنیت و آرامشتان 6 ... 7 خط زیر را بخوانید.

متاسفانه با گسترش دوربینها و دستگاههای بی نام و نشان و بدون کیفیت که با قیمت نسبتا کمتری ارائه میشوند اغلب مشتری ها یا محبور به هزینه دوباره میشوند و یا دلزده شده و امنیت خود و اطرافیانشان را نادیده میگیرند. این دوربینها در اکثرا در کمتر از یک سال افت تصویر شدیدی پیدا میکنند و کارایی لازم را نخواهند داشت.

پیشنهاد ما به شما بسته به موقعیت مکانی، نوع کنترل شما و البته بودجه شما خواهد داشت. برندهایی با کیفیت مناسب که دارای سابقه و کیفیت مناسب هستند و به لحاظ قیمت نیز فقط اندکی تفاوت با موارد تقلبی و بی کیفیت دارند میتوانند سالها به عنوان چشم دیگر شما از منزل، محل کار، باغ، ویلا و هر مکان دیگری محافظت کنند. نوع و شکل قرار گیری دوربینها و نحوه کنترل آنها نیاز به تجربه و مهارت دارد که کارشناسان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

 

مشاوره رایگان ما را از دست ندهید، تماس بگیرید و فراموش نکنید امنیت و آرامش اتفاقی نیست.

09129211363

09196802368