info [at] agahi747.com 09363783079 شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

    مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                                                                                                                                                                                لطفا تا قبل از اطمینان از صحت آگهی های ثبت شده در سایت از هرگونه پرداخت وجه خودداری فرمایید

ثبت آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747

سایت آگهی 747 پذیرای درج آگهی و ثبت نیازمندهای شما میباشد

فروش شگفت انگیز کسپرسکی

فروش شگفت انگیز کسپرسکی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • کامپیوتر نرم افزار
  • 99 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴

شکی نیست که تامین امنیت همه دستگاه های خانگی اعم از مویایل، تبلت، تلفن هوشمند و کامپیوتر و دسکتاپ کاری پر هزینه و البته دشوار است. جایی که باید برای هر کدام از این دستگاه ها ، یک لایسنس جداگانه بخریم و در مورد هر کدام نگران تاریخ پایان استفاده و منقضی شدن آن باشیم . اما با اینترنت سکیوریتی 5 کاربره کسپرسکی همه این دستگاه ها با یک لایسنس واحد و قیمتی مناسب مورد حفاظت قرار می گیرند.
در این تابستان همه این ها را می توانبه رایگان به دست آورد ، جاییکه یک مساوی پنج می شود و می توان با خرید یک لایسنس اینترنت سیکیوریتی تک کاربره، اینترنت سکیوریتی 5 کاربره را هدیه گرفت.
شرکت سانا سیستم پارس از روز شنبه بیست و سوم مرداد ماه 95 در ازای خرید هر اینترنت سکیوریتی تک کاربره به مشتریان خود یک اینترنت سکیوریتی 5 کاربره هدیه می دهد.
از آنجایی که فرصت رخورداری از این هدیه محدود است پیشنهاد می شود علاقه مندان برای برخوداری از این مکان هر چه سریع تر نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.
مقبله تهدیدات اینترنتی، حفاظت از حریم خصوصی، تامین امنیت امور بانکی و خرید انلاین ، حفظ حریم خصوصی کودکان و حفاظت از 5 دستگاه با خرید یک لایسنس ، تنها بخشی از آن چیزی است که با خرید اینترنت سکیوریتی کسپرسکی به دست آورید . برای استفاده از این فرصت طلایی و پیوستن به خانواده کاربران کسپرسکی کافیست به وب سایت www.kasperskyir.com  مراجعه نمایید.