در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
    مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                                                                                                                                                                                لطفا تا قبل از اطمینان از صحت آگهی های ثبت شده در سایت از هرگونه پرداخت وجه خودداری فرمایید

ثبت آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

آگهی رایگان
 • خدمات تزئینات و دکوراسیون
 •  email
 • email
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
 •    تهران تهران
 • 104 بازدید
 • تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲

دندان پزشک ميتواند با استفاده از تصاويرو شبيه سازي هاي کامپيوتري و با تشريح تصاوير ديجيتالي، تأثير نتيجه نهايي بر ظاهر بيمار را به او نشان دهد.
سلامت، سليقه، هزينه و سن بیمار عواملي هستند که در بيماران متغير است بنابراين دندانپزشک با توجه به تجربه کاري خود ميتواند بهترين توصيه را در مورد نتيجه نهايي به بيمار ارائه نمايد و از رضايت او مطمئن شود. ممکن است يک مورد براي يک بيمار بسيار مهم باشد اما فرد ديگري به آن اهميت ندهد و حتي مطرح نکند. سپس طراحي نهايي توسط دندانپزشک و بيمار بطور واقع بينانه صورت ميگيرد.
اجرايي کردن تصميمات و طرح ها
در اين مرحله، طراحي لبخند هنوز بر روي کاغذ است!_و يا شايد بر روي صفحه کامپيوتر. پس از طراحي نهايي، دندان پزشک براي لبخند جديد بيمار دست به کار ميشود.
تکنيک هايي مانند لامينيت، سفيد کردن دندان، روکش کردن دندان، بر روي دندان بيمار انجام ميشوند. تکنيک هاي ديگر مانند ايمپلنت، بريج يا کرون براي دندان هاي افتاده بکار گرفته ميشوند که يک جايگزين دائمي براي آنهاست. 
ارتودنسي هم نقش مهمي در اصلاح نا مرتبي دندان دارد. اگرچه بهترين زمان براي ارتودنسي سن بلوغ است اما براي اصلاح طرح لبخند بزرگسالان نيز کارآمد است. تغييرات در براکت ها و ديگر لوازم ارتودنسي باعث شده تا ظاهر بهتر و راحتي بيشتر براي بزرگسالان بوجود آيد.
برخي از اين روش ها در يک جلسه انجام ميشوند و بعضي ديگر ممکن است ماه ها يا سالها طول بکشد. صرف از نظر از نوع تکنيک بکار گرفته شده، نتيجه نهايي بايد مشابه طرح ها باشد. در نهايت، پس از اتمام مراحل، اعتماد به نفس به شما باز خواهد گشت و شما ميتوانيد از لبخند جديد خود لذت ببريد.

 ادامه مقالات خدمات پزشکی در کلینیک دندانپزشکی پرهام - http://parhamdentistry.ir

 •  
 • آدرس: تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲
 • تلفن: 22140586

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان