info [at] agahi747.com 09363783079 شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

    مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                                                                                                                                                                                لطفا تا قبل از اطمینان از صحت آگهی های ثبت شده در سایت از هرگونه پرداخت وجه خودداری فرمایید

ثبت آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747

سایت آگهی 747 پذیرای درج آگهی و ثبت نیازمندهای شما میباشد

طراح غرفه و غرفه ساز متخصص و طراحی غرفه حرفه ای

طراح غرفه و غرفه ساز متخصص و طراحی غرفه حرفه ای

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات سایر
  • 38 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
  • تهران - صادقیه - ابتدای بلوار فردوس - خیابان ولیعصر - کوچه اعتمادیان - شماره 15 - طبقه 5- واحد20

یک طراح غرفه حرفه ای و یک غرفه ساز متخصص جهت طراحی غرفه نمایشگاهی کلیه قوانین و نکات مورد نیاز در طراحی غرفه را مد نظر قرار می دهد. طراح غرفه حرفه ای باید به تمام شرایطی که در طول نمایشگاه پیش خواهد آمد بیندیشد و برای هر یک طراحی خاص خود را انجام دهد. پیش بینی آب و هوای نامساعد و یا حتی وضع قوانین جدید در لحظه ساخت غرفه نمایشگاه تنها تعدادی از مشقت هایی است که وی متحمل می گردد.

غرفه سازی نمایشگاه یکی از مشاغلی است که نیاز به صبر و حوصه دارد و از همین رو غرفه ساز ان متخصص و صبور ما در آتلیه طراحی معماری مسیحا با دقت و تمرکز و حوصله بهترین و زیباترین و لوکس ترین غرفه نمایشگاهی را طراحی می نمایند.

پس از طرخ غرفه توسط غرفه ساز تکنسین های حرفه ای ما در گروه مسیحا به بهترین نحو ممکن طرخ را گیاده سازی و نسبت به ساخت غرفه نمایشگاه اقدام می نمایند.

در صورتیکه تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت ها داشته باشید می توانید با ما در آتلیه طراحی معماری مسیحا تماس حاصل فرمایید.