info [at] agahi747.com 09363783079 شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

    مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                                                                                                                                                                                لطفا تا قبل از اطمینان از صحت آگهی های ثبت شده در سایت از هرگونه پرداخت وجه خودداری فرمایید

ثبت آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747

سایت آگهی 747 پذیرای درج آگهی و ثبت نیازمندهای شما میباشد

غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاه

غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاه

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات سایر
  • 39 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
  • تهران - صادقیه - ابتدای بلوار فردوس - خیابان ولیعصر - کوچه اعتمادیان - شماره 15 - طبقه 5- واحد20

آتلیه طراحی معماری مسیحا مفتخر است که با چندین سال سابقه درخسان در زمینه غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاه یکی از شرکت ها معتبر و نامی در این زمینه باشد. در دنیای امروز و برای بازاریابی بهتر , غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاه یکی از روش های نوین به شمار می آید که برای تمامی صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان خدمات که قصد حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی و بین المللی را دارند امری ضروری است.

غرفه سازی نمایشگاه یکی از قدرتمند ترین ابزار تبلیغاتی است که می توانید بعه وسیله آن و جذابیت هایی که در غرفه آراریی نمایشگاه خود استفاده می کندی به جذب مشتری بیشتر بپردازید. و این موضوع به علت اهمیتی که دارد نیازمند طراحی غرفه با ایده های نو و جدید و خلاقانه است. و در همیین راستا طراح غرفه و غرفه ساز ی که با آن همکاری می کنید لازم است که ذهنی خلاق و ایده پرداز داشته باشد.

شما عزیزان خدمات غرفه سازی را می توانید به بهترین نحو ممکن و با بهترین طراحی ها از همکاران ما در آتلیه طراحی معماری مسیحا بخواهید. چرا که ما متخصص در این زمینه هستیم.

جهت مشاهده نمونه کارهای ما می توانید به وب سایت رسمی گروه مسیحا مرراجعه فرمایید.