info [at] agahi747.com 09363783079 دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

    مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                                                                                                                                                                                لطفا تا قبل از اطمینان از صحت آگهی های ثبت شده در سایت از هرگونه پرداخت وجه خودداری فرمایید

ثبت آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747

سایت آگهی 747 پذیرای درج آگهی و ثبت نیازمندهای شما میباشد

خدمات غرفه سازی با ارائه متریال درجه یک

خدمات غرفه سازی با ارائه متریال درجه یک

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات سایر
  • 37 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
  • تهران - صادقیه - ابتدای بلوار فردوس - خیابان ولیعصر - کوچه اعتمادیان - شماره 15 - طبقه 5- واحد20

ارائه کلیه خدمات غرفه سازی نمایشگاه و طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه توسط ما در آتلیه طراحی معماری مسیحا انحام می شود. برای خضور در هر نمایشگاه داخلی و خارجی لازم است که شما مراحل متعددی را پشت سر بگذارید که این مراحل جز با برنامه ریزی دقیق امکان پذیر نخواهد بود. طراحی غرفه نمایشگاه با نازلترین قیمت با توجه به بالا بودن هزینه های حضور در نمایشگاهها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراح غرفه در گروه مسیحا با در نظر داشتن این موضوع تمام تلاش خود را به کار می گیرد که با استفاده از بهترین متریال و کم هزینه ترین آنها , شیک ترین غرفه نمایشگاه را اجرا کند.

ارائه خدمات غرفه سازی نمایشگاه شامل همین موارد است که ما در گروه مسیحا خود را ملزم به رعایت این موارد میدانیم.

دریافت کلیه خدمات غرفه سازی از گروه مسیحا این تضمین را به شما عزیزان می دهد که یکی از لوکس ترین غرفه نمایشگاه باشید و به دنبال آن مشتریان متعددی را جذب نمایید.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تنها یک تماس با گروه مسیحا کافیست.