در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت آگهی 747 | ثبت آگهی رایگان | درج آگهی

دوره آموزش پداگوژی ( تربیت مربی)

دوره آموزش پداگوژی ( تربیت مربی)

آگهی رایگان
  • خدمات آموزشی متفرقه
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  •    اصفهان اصفهان
  • 38 بازدید
توضیحات دوره آموزش پداگوژی ( تربیت مربی)

کلاس پداگوژی در اصفهان​

آموزش پداگوژی قبل از مربیگری ضرورت دارد. اما یکی از سوالات مهم در مورد پداگوژی مفهوم آن است. واژه ی پداگوژی از سال 1580 میلادی از زبان فرانسه وارد زبان انگلیسی شده است. در زبان فارسی واژه ی پداگوژی را دکتر هوشیار (1327) به معنای « وجدان و اراده ی پرورشی » به کار گرفته است. در فرهنگ معاصر انگلیسی-فارسی (باطنی، 1383، ص 787 ) واژه های پداگوژی، پداگوژیک، پداگوژیکال و پداگوژیکالی به ترتیب تعلیم و تربیت یا آموزش و پرورش، تربیتی یا آموزشی، از لحاظ آموزشی و واژه ی پداگوگ معادل معلم سخت گیر و مقرراتی ترجمه شده است. این واژه در فرهنگ معاصر هزاره نیز معلم خشک یا مقرراتی ترجمه شده است. 

ما در آموزشگاه صدر اندیشه کلاس و دوره پداگوژی را بر اساس تمامی اصول و مبنای روش های تدریس و تکنیک های مربوطه، آموزش می‌دهیم و در پایان مدرک فنی و حرفه ای ارائه میکنیم.
برنامه ریزی دوره پداگوژی:

1) هدف : با گذراندن این دوره، مخاطبان به جدید ترین مهارت های روز دنیا مسلط شده و می‌توانند‍ به عنوان یک مدرس به طور شخصی یا گروهی در امر تدریس به طور جدی فعالیت کنند. این دوره شرایط اولیه برای یک مدرس بزرگ را تهیه کرده و در انتها می‌توانند به عنوان یک نیروی کار آموزده در حیطه تدریس فعالیت کنند.
2) محتوای دوره آموزش پداگوژی ( مخاطبان چه می آموزند )

اکثر آموزش های این دوره به صورت پروژه محور و در کارگاه های عملی صورت می‌پذیرد. به طوری که مخاطبان دوره اکثر تکنیک‌ها و متدهای تدریس را به صورت عملی انجام داده و در انتها در یک ارائه بیست دقیقه‌ای کلیه مهارت‌های بدست آمده مورد آزمون قرار می‌گیرد.

علاوه بر این تمام توانایی‌های لازم جهت ورود به عرصه مربیگری نظیر جذب، بازاریابی، مخاطب شناسی، ایجاد اشتغال برای کارآموزان مربی و سایر امور مورد نیاز برای این حرفه را به طور تخصصی و مصداقی بررسی و تحلیل خواهد شد.
3) دوره و کلاس پداگوژی برای چه کسانی مفید میباشد؟

این دوره مناسب افرادی است که در یک یا چند رشته تخصص داشته و برای انتقال و تدریس در حرفه خود نیاز به مهارت‌های عمومی و به روز تدریس دارند. بعد از دوره پداگوژی، مربیان می‌توانند با ارائه مدرک پداگوژی مجوز برای فعالیت شخصی تدریس را فراهم آورند.

4) پیش نیاز دوره: 

برای گذراندن این دوره بهتر است فراگیران تدریس خصوصی در حرفه خود انجام داده باشند.

5) مزایایی شرکت در این دوره :
با مدرک پداگوژی به چه چیزی می رسید؟

دریافت کارت مربیگری از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور

قابل ارائه برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای

قابل ترجمه در 180 کشور دنیا

ارائه به عنوان رزومه بین المللی

مورد نیاز در اکثر سازمان های دولتی و خصوصی (نظیر مهدکودک، سالن‌های آرایش پیرایش، فرهنگسراها، شهرداری‌، استانداری و سایر ارگان‌هایی که در حوزه آموزش فعالیت دارند.)

استفاده به عنوان بیمه تامین اجتماعی برای مربیان فنی و حرفه ای

شرط لازم برای دریافت کارت هنرمندی

امکان دریافت ابلاغ مربیگری سازمان فنی و حرفه ای کشور

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان