در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت آگهی 747 | ثبت آگهی رایگان | درج آگهی

آموزش دستگاه کارتخوان

آموزش دستگاه کارتخوان

آگهی رایگان
  • برای کسب و کار متفرقه
  • قیمت کل : 3,930,000 تومان
  • نوع : ارائه
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۰۵/۳۰
  •    تهران تهران
  • 129 بازدید

سرفصل آموزش تعمیرات دستگاه پوز بانکی و پوز فروشگاهی

دوره آموزش تعمیر پوز شامل عیب یابی مدار انواع پوزهای بانکی و فروشگاهی میباشد. کلیه سرفصلهای دوره آموزش تعمیر پوز بترتیب از مواردی است که تعمیرکار پوز و استاد این بخش تدریس میکند.

شناخت قطعات SMD الکترونیکی روی مدار پوز
آموزش تست و اندازه گیری قطعات بکار رفته روی برد پوز با مولتی متر
شناخت ابزارآلات هویه کاری و لحیم کاری برای قطعات SMD و IC ها
آموزش آنالیز مدار تغذیه برد دستگاه پوز
آموزش مسیریابی و ولتاژ گیری برد بروش تست روی مدار
عیب یابی بخش سیم کارت و اشکالات مرتبط به آنتن دهی پوزهای سیار
آموزش عیب یابی بخش پردازنده cpu دستگاه پوز
روشهای ریبال و درآوردن و جا زدن چیپ ست ها
آموزش پروگرام و برنامه ریزی آی سی های بکار رفته روی پوز
عیب یابی بخش شارژ و تست باتری دستگاه پوز
آموزش تعویض ال سی دی و روش عیب یابی خروجی تصویر
آموزش تعمیر بخش چاپگر روشهای عیب یابی و تعویض آن

آموزش تعمیر کارتخوان
آموزش تعمیر دستگاه پوز (کارت خوان)

در کارگاه ملی شما تعمیر دستگاه پوز را بصورت حرفه ای و تخصصی آموزش ببینید. در اصل دوره تعمیر پوز هر ماه ۲ بار بصورت تخصصی و کاربردی زیر نظر تعمیرکار مجرب کارتخوان برگزار میشود. در این کارگاه انواع مدلهای دستگاه پوز برای تدریس و تمرین شما مهیا است.

آموزش تعمیر پوز
آموزش تعمیرات کارتخوان

اگر فروشنده دستگاه پوز هستید و یا میخواهید کار تعمیر دستگاه کارت خوان را انجام دهید حتما سری به کارگاه آموزشی ملی بزنید. دوره تعمیر دستگاه کارتخوان شامل دو بخش اساسی است که هر کدام مرتبط است. بخش تعمیر سخت افزاری که اشکالات تعمیر باتری، شارژ، قسمت سیم کارت، آنتن، پردازنده، آی سی ها GPRS و ال سی دی دستگاه مورد بررسی قرار میگیرد و در بخش دوم اشکالات نرم افزاری مانند نصب اپلیکیشن و برنامه، تمپر شدن دستگاه پوز و پروگرام آن تدریس میشود.

پس با شرکت در دوره آموزش تعمیرات دستگاه پوز میتوانید هم سخت افزار و هم نرم افزار را یاد بگیرید و توانایی خود را در تعمیرات کارتخوان افزایش دهید. روش آموزش عملی و کاربردی و مهمتر از همه زیر نظر تعمیرکار پوز است.

روش آموزش تعمیر سخت افزار دستگاه کارتخوان

کلاس تعمیر پوز

شروع کلاس بدین صورت است که شما در ابتدا با قطعات الکترونیکی SDM و CHIP و IC ها روی مدار پوز آشنا میشوید. تست و اندازی گیری هر یک از این قطعات را خارج از مدار یاد میگیرید. بعد از آموزش الکترونیک پوز، دیاگرام ساده یک مدار پوز را برای شما رسم میکنیم. در این دیاگرام بخش های تغذیه، باتری، شارژ، پردازنده، آنتن، سیمکارت، جی پی آر اس، بایوس و ال سی دی بصورت تخصصی شرح داده میشود. با عیب یابی و تعمیر هر یک از این بخش ها زیر نظر تعمیرکار پوز شما میتوانید روی دستگاههای مختلف تسلط پیدا کنید.

با روشهای عیب یابی و تعمیر برد دستگاه پوز سراغ قلهقای پیشرفته روی دستگاه وریفون Verifone و پکس PAX، اینجنیکو Injenico که از پرفروشترین ها است میرویم. بعد از آن شناخت قطعات مکانیکی شامل هیتر، پرینتر و صفحه نمایش دستگاه پوز را بررسی میکنیم.

از مهمترین موارد در آموزش تعمیرات پوز انواع اشکالات موجود در کارتخوان، تعمیر باطری در کارتخوان، ایراد کم نگه داشتن شارژ، خاموش شدن مکرر کارتخوان، رفع خطای تمپر (tamper) بصورت نرم افزاری و سخت افزاری، تاثیر بایوس دستگاه کارتخوان برای رفع تمپری، تعمیر سوکت شارژ دستگاه کارتخوان، خرابی جای نصب سیمکارت، آشنایی با تعمیر پرینتر دستگاه کارتخوان و رفع مشکل آنتن دهی دستگاه کارتخوان اشنا میشوید.
آموزش نرم افزاری دستگاه پوز

آموزش نرم افزار پوز

بمراتب از جمله موارد مهم در تعمیر دستگاه پوز نصب اپلیکیشن، عیب یابی نرم افزاری و برنامه ریزی کارتخوان است. تعمیرکار مجرب پوز درملی این بخش را بصورت کاربردی براتون تشریح میکند. آموزش رفع تمپر دستگاه کارت خوان نیز از مهمترین سرفصلها در کلاس بشمار میرود. در این کارگاه شما با بروز رسانی انواع دستگاهها و آپدیت نرم افزاری برای کارایی بهتر دستگاه اشنا میشوید.
آموزش رفع تمپر پوز

آموزش رفع تمپری پوز

تمپر شدن کارتخوان این امکان را به ما میدهد تا اپلیکیشن قبلی را بطور کامل حذف شود و اپ جدید را بر روی دستگاه نصب کنیم. آموزش تمپری وریفون، رفع خطای تمپری پکس و دیگر دستگاههای پوز بصورت تئوری تدریس میشود. اما با راهنمایی استاد شما میتوانید برنامه های هر یک را تهیه کنید و اشکالات نرم افزاری هر دستگاهی را رفع کنید.

هر دستگاهی نرم افزار رفع تمپری خود را دارد. پس لازم است اگر تعداد زیادی از یک نوع برای تعمیر دارید برنامه آنرا تهیه کنید. دستگاههای جدید وقتی باز میشوند که بطور مثال باتری آن تعویض شود نیاز به این دارد که آنرا رفع تمپر کنیم.
انواع آموزش تعمیر دستگاه پوز

تعمیر برد کارتخوان

از لحاظ ساختاری دستگاههای پوز بخش های یکسانی دارند. در اصل قدرت قطعات و آی سی های تشکیل دهنده روی مدار پوز متفاوت است. در کارگاه ملی انواع دستگاههای پوز بانکی برای تمرین شما مهیا شده است. البته در برخی از دستگاههای پز سیار قطعاتی مانند آی سی وایرلس یا IC ان اف سی اضافه شده است که در کلاس درباره عیب یابی و تعویض هر یک توضیح داده خواهد شد.

آموزش تعمیر کارتخوان وریفون Verifone
آموزش تعمیر کارتخوان پکس PAX
آموزش تعمیر پوز نکسگو NexGo
آموزش تعمیرات پوز فروشگاهی
آموزش تعمیر دستگاه پوز آندریدی سنترم
آموزش تعمیر کارتخوان سیار اینجنیکو ingenico
آموزش تعمیر پوز سیار سیم کارت خور

آموزش تعمیر کارتخوان

چه ابزاری برای تعمیر دستگاه پوز لازم است؟

برای اینکه بتوانید سخت افزاری یک برد کارتخوان تعمیر کنید ابزارهای هویه کاری، برداشتن قطعات و آی سی ها و انواع پیج گوشتی، تستر باتری، مولتی متر دیجیتال و منبع تغذیه ۵ آمپر نیاز است. البته اگر بخواهید آی سی های پردازشگر BGA را تعویض کنید غیر از هیتر یا هات گان ابزار شابلون کاری چیپ هم نیاز است. برای پروگرام بایوس دستگاه نیز از TNM میتوانید استفاده کنید. کارایی تمامی این تجهیزات تعمیر پوز در ملی بصورت عملی تمرین میشود. قیمت ابزار تعمیر کارتخوان حدود ۱۵ میلیون است که میتوانید با ابزار خوب سریعتر در تعمیرات پوز خروجی داشته باشید.

در تعمیر نرم افزاری کارتخوان و رفع خطای تمپری چه چیزی نیاز داریم؟

در کلاس تعمیرات کارتخوان ملی شما بصورت عملی با تمامی دستگاهها و برندها اشنا شده و میتوانید بعد از پایان این دوره هر دستگاهی را عیب یابی و تعمیر کنید. البته تمرین و تجربه هم نیاز است. اما میپردازیم که سرفصلهای بخش نرم افزاری کلاس که هر دستگاهی پروگرام خودش را لازم دارد. پس سرفصلهای نرم افزاری بصورت تئوری و سطحی توسط تعمیرکار پوز بیان میشود؛ اما اگر شما بخواهید نوع خاصی از دستگاه را تعمیر و عیب یابی کنید استاد روشهای خرید و بدست آوردن هر یک را در اختیار شما قرار میدهد.
بازار کار تعمیرات دستگاه پوز

آموزش تعمیرات کارت خوان

بمراتب با زیاد شدن این دستگاهها و شخصی بفروش رسیدن کارت خوان ها میتواند میزان خرابی را در تعمیرگاهها زیاد کند. در آینده ای نزدیک دستگاههای پوز بانکی جای خود را به خودپردازها میدهند؛ چرا که اسکناس کم شده و بیشتر معاملات با کارت بکارت و انتقال از طریق اپلیکیشن ها انجام میشود.

راه اندازی بخش تعمیرات برای فروشندگان دستگاه پوز، نمایندگی های پوز و واردکنندگان این دستگاه بسیار خوب پیش بینی میشود. تعمیر سخت افزاری کارت خوان و برطرف کردن اشکالات نرم افزاری و آپدیت کارتخوان از موارد مهم در یک تعمیرگاه پوز است.

برای اینکه به یک تعمیرکار پوز ماهر تبدیل شوید ما بهترین تعمیرکار پوز را برای آموزش به شما مهیا کرده ایم. اعتماد شما به شرکت ملی در آموزش تعمیرات کارتخوان با دیدن فضای آموزشی و ابزارهای این مرکز میتواند شروع میشود. پس میتوانید از کارگاه آموزشی ما دیدن کنید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان