در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت آگهی 747 | ثبت آگهی رایگان | درج آگهی

تبلیغات بنری و اسلایدی

مزایای تبلیغات بنری در سایت تبلیغاتی

  شما عزیزان جهت استفاده بهینه از تبلیغات اینترنتی برای توسعه و معرفی بیشتر کسب وکار خود علاوه بر امکان ثبت آگهی بصورت رایگان و ویژه میتوانید تبلیغات خود را بصورت بنر و یا اسلایدر موجود در بالای صفحه اصلی به متقاضیان عرضه نمایید . هنوز هم تبلیغات بنری به عنوان یکی از پر بازده ترین روش‌های تبلیغاتی مطرح بوده و هست. چرا که این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند یا محصول در فضای اینترنت موثر است.در صورتیکه مایل باشید مزایای تبلیغات اینترنتی را با هم خلاصه وار مرور نماییم ، میتوانید به مطلب تبلیغات اینترنتی مراجعه فرمایید.

 

تبلیغات بنری

   با بکار گیری یک بنر یا تصویر مناسب و جذاب میتوان کاربران بیشتری را به سمت برند خودمان هدایت نماییم.به عبارتی تبلیغات بنری اهداف مختلفی می تواند داشته باشد که مهمترین آن هدایت کاربران و مشترکان بیشتر به سمت وب سایت ما میباشد.با هدایت کاربران جدید علاوه بر ترغیب ایشان به استفاده از محصول یا خدمات ، بازدید بیشتری را به سایت خودمان داده و از دیدگاه موتورهای جستجو گر محبوب تر خواهیم بود.البته شما دوستان خود صاحب اختیارید که از چه روشهایی برای معرفی برند و یا محصول خود استفاده نمایید ولی یکی از روشهایی که میتواند در این مسیر شما بسیار یاری نماید استفاده از تبلیغات بنری در کنار سایر روشهای موجود می باشد.

   تبلیغات بنری فقط با قرار دادن یک تصویر ساده در یک سایت به اتمام نمی رسد. بلکه شما می توانید بنر محصول را به صورت انیمیشن و یا استفاده از  اسلایدرهای موجود به نمایش بگذارید. با استفاده از چنین روش هایی کاربر و یا متقاضی بیشتر ترغیب می شود که از تبلیغ محصول شما دیدن نماید.

   مزیت اصلی تبلیغات بنری در سایت آگهی 747 (و یا هر سایت دیگر) نسبت به انواع روش های تبلیغاتی دیگر ، این استکه همیشه در دید کاربران سایت ثبت آگهی 747 و یا هر سایت دیگری می باشد.زیرا معمولا تا زمان اتمام زمان تبلیغ در صفحه اصلی سایت همرا با لینک سایت شما می ماند.

    مزیت اصلی دیگر این نوع تبلیغات ،  امکان ثبت لینک اصلی سایت شما جهت ورود مستقیم کاربران متقاضی سرویس و یا کالا و یا خدمات شما به سایتتان ( در صورتیکه دارای سایت جهت معرفی برند خود هستید ) می باشد .

  همانطور که در شکل مشاهده میفرمایید به سه صورت شما میتوانید این مورد را در سایت ثبت نیازمندی و آگهی 747 درخواست نمایید:

الف . اسلایدر اصلی

ب  . بنر بالای صفحه اصلی

ج  . بنر کنار صفحه اصلی

ثبت تبلیغات بنری

 

 

در جدول زیر میتوانید تعرفه استفاده از تبلیغات بنری و اسلایدر را مشاهده فرمایید:

 

تبلیغات بنری

اندازه تصاویر برای اسلایدر ها 1300 در 400  بصورت jpg  با حجم کم

اندازه بنر اصلی بالای صفحه اول  468 در 60  بصورت jpg و یا gif  با حجم کم

اندازه بنر کنار صفحه اصلی  300 در 135   بصورت jpg و یا gif  با حجم کم

 

رپورتاژ آگهی

    رپورتاژ آگهی یکی از روشهای موثر ولی کم خطر در گرفتن بک لینک از یک سایت میباشد به زبانی بسیار ساده منظور از تبلیغ رپورتاژ  آگهی این است که تبلیغ  تولیدات ، محصولات و یا خدمات شما  بصورت تصاویر و توضیحات کامل همراه با لینک  follow بعنوان یک مطلب در سایت انتخابی شما منتشر شود.

در صورتیکه مایل هستید از این روش تبلیغی استفاده نمایید ، حتما قبل از ارسال مطلب با ما تماس گرفته و سپس نسبت به ارسال موارد ذیل اقدام فرمایید :

1- فایل توضیحات در قالب ورد با حداکثر سه لینک به یک سایت همراه با دو تصویر مناسب مطلب فوق

2- هزینه نشر رپورتاژ 70000 تومان میباشد 

 

لطفا در صورتیکه متقاضی استفاده از تبلیغات بنری و یا اسلایدری  و یا رپرتاژ آگهی در سایت آگهی 747 هستید ،قبل از هر اقدامی و بدلیل محدودیت در تعداد با ارسال پیام از طریق بخش تماس با ما سایت ، یا از طریق تماس با شماره تلفن  44660422-021 و یا ارسال ایمیل به [email protected] ما را مطلع فرمایید تا هماهنگی لازم اتخاذ گردد.

با تشکر ... کار و کسب پر رونقی داشته باشید.

 

 


  ثبت آگهی رایگان