در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
 به سایت آگهی و نیازمندی 747 خوش آمدید                                                                                                                                       ثبت نیازمندی , ثبت آگهی رایگان , درج آگهی , ثبت تبلیغات , ثبت نیازمندی رایگان , آگهی خرید و فروش در  سایت آگهی 747                  |||| با ثبت آگهی ویژه شانس را برای بیشتر دیده شدن آگهی خود بیشتر نمایید ||||               تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است .....                      میزان بازدید دریافتی یک آگهی ویژه بدلیل اینکه در صفحات ابتدایی ثابت میماند چندین برابر یک آگهی رایگان میباشد.                      امتحان کنید ........

ثبت آگهی رایگان | درج آگهی | سایت آگهی 747

تبلیغات بنری و اسلایدی

دوستان و کاربران گرامی

   شما عزیزان جهت تبلیغات ، توسعه و معرفی بیشتر کسب وکار علاوه بر امکان ثبت آگهی بصورت رایگان و ویژه میتوانید تبلیغات خود را بصورت بنر و یا اسلایدر موجود در بالای صفحه اصلی به متقاضیان عرضه نمایید . هنوز هم تبلیغات بنری به عنوان یکی از پر بازده ترین روش‌های تبلیغاتی مطرح بوده و هست. چرا که این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند یا محصول در فضای اینترنت موثر است.

 

تبلیغات بنری

   با بکار گیری یک بنر یا تصویر مناسب و جذاب میتوان کاربران بیشتری را به سمت برند خودمان هدایت نماییم.به عبارتی تبلیغات بنری اهداف مختلفی می تواند داشته باشد که مهمترین آن هدایت کاربران و مشترکان بیشتر به سمت وب سایت ما میباشد.با هدایت کاربران جدید علاوه بر ترغیب ایشان به استفاده از محصول یا خدمات ، بازدید بیشتری را به سایت خودمان داده و از دیدگاه موتورهای جستجو گر محبوب تر خواهیم بود.

   تبلیغات بنری فقط با قرار دادن یک تصویر در یک سایت به اتمام نمی رسد. بلکه شما می توانید بنر محصول را به صورت انیمیشن و یا نمایش اسلایدرها به نمایش بگذارید. با استفاده از چنین روش هایی کاربر بیشتر ترغیب می شود که از تبلیغ محصول شما دیدن نماید.

   مزیت اصلی تبلیغات بنری در سایت آگهی 747 (و یا هر سایت دیگر) نسبت به انواع روش های تبلیغاتی دیگر ، همیشه در دید کاربران سایت ثبت آگهی 747 بودن ، می باشد.زیرا تا زمان اتمام زمان تبلیغ در صفحه اصلی سایت میماند.

   دیگر مزیت اصلی این نوع تبلیغات ،  امکان ثبت لینک اصلی سایت شما جهت ورود مستقیم کاربران متقاضی سرویس و یا کالا و یا خدمات شما به سایتتان ( در صورتیکه دارای سایت جهت معرفی برند خود هستید ) می باشد .

  همانطور که در شکل مشاهده میفرمایید به سه صورت شما میتوانید این مورد را در سایت ثبت نیازمندی و آگهی 747 درخواست نمایید:

الف . اسلایدر اصلی

ب  . بنر بالای صفحه اصلی

ج  . بنر کنار صفحه اصلی

 

 

در جدول زیر میتوانید تعرفه استفاده از تبلیغات بنری و اسلایدر را مشاهده فرمایید:

 

تبلیغات بنری

اندازه تصاویر برای اسلایدر ها 1300 در 400  بصورت jpg  با حجم کم

اندازه بنر اصلی بالای صفحه اول  468 در 60  بصورت jpg و یا gif  با حجم کم

اندازه بنر کنار صفحه اصلی  300 در 135   بصورت jpg و یا gif  با حجم کم

 

لطفا در صورتیکه متقاضی استفاده از تبلیغات بنری و یا اسلایدری در سایت آگهی 747 هستید ،قبل از هر اقدامی و بدلیل محدودیت در تعداد با ارسال پیام از طریق بخش تماس با ما سایت ، یا از طریق تماس با شماره تلفن  44660422-021 و یا ارسال ایمیل به info@agahi747.com ما را مطلع فرمایید تا هماهنگی لازم اتخاذ گردد.

با تشکر ... کار و کسب پر رونقی داشته باشید.

 

 


  ثبت آگهی رایگان