در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت آگهی 747 | ثبت آگهی رایگان | درج آگهی

کسب درآمد

 کسب درآمد از طریق بنرهای سیستم همکاری و بازار یابی:

 کسب در آمد

   کاربر گرامی شما با عضویت در سایت آگهی 747و سپس با ورود به پنل کاربری خود و اجرای دستورالمل موجود در بخش کسب درآمد که در ذیل خلاصه وار به آن اشارهای خواهیم داشت میتوانید برای خود کسب درآمد نمایید.
  در این بخش شما قادر هستید با استفاده از لینک اختصاصی بازاریابی خود نسبت به کسب درآمد از آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747 اقدام فرمایید. شما می توانید با لینک اختصاصی خود دیگران را به سایت ما هدایت کنید و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه از سایت ما نماید و سفارش خود را پرداخت نماید حق بازاریابی شما به حسابتان منظور خواهد گشت. و مهم تر اینکه این حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود ، بلکه با هر بار ثبت آگهی ویژه توسط شخص مورد نظر در هر زمانی پس از آن نیز ، حق بازاریابی برای شما منظور خواهد شد ... به همین سادگی کسب درآمد کنید !!

  با توجه به اینکه تبلیغات گرافیکی بازخورد بیشتری دارند شما می توانید با استفاده از درج بنر مناسب در مکان دلخواه از وبلاگ یا وبسایت خود کاربر بیشتری به آگهی و نیازمندیهای ویژه و رایگان 747 هدایت کنید که درواقع درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت. توجه فرمایید این سیستم کاملا منصفانه بوده و به همان اندازه ای که سایت شما تاثیر گذار باشد درآمد کسب خواهید نمود (نه کمتر و نه بیشتر)این درآمد بعد از رسیدن به مبلغ سی هزار تومان وبا ارائه درخواست برداشت شما ازطریق پنل کاربری خود ، به حساب اعلام شده شما واریز خواهد گردید.

   میزان تعیین شده جهت در آمد شما از محل مشارکت در بازار یابی آگهی های ویژه ای که از طریق سایت شما کاربر وارداین سایت شده و نسبت به ثبت آگهی ویژه اقدام مینمایند در حال حاضر 20% میباشد. بعنوان مثال اگر شخصی از طریق بنر با کد قرار داده شده در سایت یا وبلاگ شما وارد سایت آگهی 747 گردیده ونسبت به درج آگهی 8 ستاره اقدام نموده و از طریق درگاه پرداخت نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نماید، میزان پورسانت شما برابر

30000 * 20% = 6000     تومان     درآمد شما از محل ثبت آگهی ویژه از طریق ورودی از سایت یا وبلاگ شما 

 

کسب در آمد

 

  جهت قرار دادن بنر در سایت و یا وبلاگتان میتوانید بعد از ورود به بخش کاربری خود (شکل بالا) از کدهای بنر آماده شده در قسمت بنر های بازاریابی بنا بر سلیقه خود استفاده نمایید.با قرار دادن کد (اچ تی ام ال) بنر مورد نظرتان در سایت خود میتواند کسب درآمد خود را از طریق سایت آگهی 747 به شرحی که در بالا بیان شد آغاز نمایید.

با تشکر مدیریت سایت آگهی 747

 

کسب و کار, کسب درآمد,سایت آگهی,درج آگهی رایگان, بنر همکاری,بازاریابی,همکاری و بازاریابی,ثبت آگهی,ثبت نیازمندی 747


  ثبت آگهی رایگان