در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت آگهی 747 | ثبت آگهی رایگان | درج آگهی

سفارش

سفارش بنر :

 

یکی از راهها ی اصولی و پر کاربرد در تبلیغات ، استفاده از بنر های جذاب و معرفی کننده کسب و کار یا محصولات یا خدمات شما میباشد. با توجه به اینکه تقریبا میتوان گفت بنر ها در کلیه صفحات سایت نمایش داده میشوند، موقعیت بسیارخوب و جذابی را برای معرفی محصول و در واقع افزایش درآمد شما مهیا مینمایند

adver

 

tarefe

 

شماره های کارت بانکی

 

 

ثبت لینک ویژه

همانطور که میدانید وجود لینک سایت در سایتهای دیگراز اهمیت بسیار بالایی در جهت ارتقاء وبهبود جایگاه کلمات کلیدی شما درموتورهای جستجوگربرخوردار میباشد.خصوصا اگر این لینکها به صورت مستقیم follow ثبت گردیده باشند.

لذا بنا بر تقاضای تعدادی از کاربران ، بخش ثبت لینک با کلمه کلیدی خاص مد نظر شما در سایت آگهی 747 بطور ویژه راه اندازی گردید..بدیهی است در صورت تمایل و با توجه به موارد ذیل میتوانید از این امکانات بهره مند گردید.

تعرفه ثبت لینک با یک کلمه کلیدی مد نظر شما به شرح ذیل میباشد:

یک ماه 15000تومان

دو ماه  25000 تومان

سه ماه 35000 تومان

 شش ماه 60000 تومان

لطفا قبل از واریز هر گونه وجه و جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده از امکانات فوق از طریق قسمت تماس با ما  و یا شماره تماس 09363783079 با مدیریت سایت ارتباط داشته باشید

توجه :: سایت آگهی 747 از درج لینک سایتهایی که مغایر با قوانین و عرف جامعه باشد معذور و در صورتیکه بعد از ثبت لینک گزارشی مبنی بر فعالیتهای غیر قانونی دریافت نماید ، به صورت یکطرفه نسبت به لغو و حذف لینک اقدام مینماید. بدیهی است مسئولیتهای حقوقی وقانونی آن بر عهده متقاضی ثبت لینک میباشد.  

 


  ثبت آگهی رایگان