در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت آگهی 747 | ثبت آگهی رایگان | درج آگهی

فروش مواد شيميايي آزمايشگاهي ، ظروف آزمايشگاهي ، محيط كشت سلول ، مكملهاي كشت سلولي ، آنزيم ها و پروتئين ها

فروش مواد شيميايي آزمايشگاهي ، ظروف آزمايشگاهي ، محيط كشت سلول ، مكملهاي كشت سلولي ، آنزيم ها و پروتئين ها

آگهی رایگان
  • کالا و لوازم کلیه امور پزشکی
  •  phone
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۲/۱۱/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۱۱/۲۷
  •    تهران تهران
  • 47 بازدید
فروش مواد شيميايي آزمايشگاهي ، ظروف آزمايشگاهي ، محيط كشت سلول ، مكملهاي كشت سلولي ، آنزيم ها و پروتئين ها

فروشگاه آنلاين آزمالوژي ، فروش مواد شيميايي آزمايشگاهي ، ظروف آزمايشگاهي ، محيط كشت سلول ، مكملهاي كشت سلولي ، آنزيم ها و پروتئين ها با امكان دريافت پيش فاكتور بصورت مكانيزه و آني از سايت آزمالوژي

azmalogy.com

فروشگاه آنلاين آزمالوژی در زمینه فروش مواد آزمایشگاهی با برندهای معتبر مرک و سیگما فعالیت می کند . آزمالوژی با کادری مجرب و دانش بنیان در خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی خدماتی بر پایه توسعه و تحقیق و آزمایشگاهی ارائه مینماید
Azmalogy.com

برترین مواد شیمیایی آزمایشگاهی که هر آزمایشگاهی باید داشته باشد :

اسیدها و بازها
اسیدها و بازها مواد شیمیایی اساسی هستند که در بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. اسید هیدروکلریک (HCl)، اسید سولفوریک (H2SO4) و اسید نیتریک (HNO3) اسیدهای رایجی هستند که برای تنظیم pH، تیتراسیون و واکنش های شیمیایی استفاده می شوند. هیدروکسید سدیم (NaOH) و هیدروکسید پتاسیم (KOH) بازهای پرکاربرد هستند. این مواد شیمیایی برای حفظ سطح pH مورد نظر و تسهیل طیف گسترده ای از واکنش ها ضروری هستند.

حلال ها
حلال ها برای حل کردن، استخراج و تمیز کردن مواد در آزمایشگاه حیاتی هستند. اتانول، متانول، استون و آب حلال های همه کاره ای هستند که در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اتانول و متانول معمولاً برای استریل کردن، استخراج DNA و کروماتوگرافی استفاده می شوند، در حالی که استون برای تمیز کردن ظروف شیشه ای و از بین بردن چربی مناسب است. آب یک حلال جهانی ضروری است که در آزمایشات و رقت های متعدد مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفها برای تجزیه و تحلیل
معرف های آنالیز برای آزمایش و آنالیز دقیق در آزمایشگاه بسیار مهم هستند. شاخص هایی مانند فنل فتالئین و بروموتیمول بلو به تعیین نقطه پایانی تیتراسیون کمک می کنند، در حالی که محلول های بافر به حفظ pH پایدار در طول آزمایش کمک می کنند. محلول های استاندارد غلظت های شناخته شده برای کالیبراسیون و تجزیه و تحلیل کمی استفاده می شود و اندازه گیری های دقیق را تضمین می کند.

نمک ها و ترکیبات معدنی
نمک ها و ترکیبات معدنی اهداف مختلفی را در آزمایشگاه انجام می دهند. کلرید سدیم (NaCl)، نیترات پتاسیم (KNO3) و سولفات مس (CuSO4) معمولاً در واکنش‌های شیمیایی، تهیه محلول‌ها و کالیبراسیون ابزارها استفاده می‌شوند. این ترکیبات برای ایجاد محیط های خاص و تسهیل واکنش ها در زمینه های مختلف علمی ضروری هستند.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان